Přípravka veze titul ze Stříbrnoskalického poháru!

29.01.2019 10:02

Turnaj očima trenéra Josefa Provazníka:

V sobotu 19/01/2019 se naše přípravka zúčastnila halového turnaje Sříbrnoskalický pohár 2019, konaného v Sázavě spolu s dalšími 4 týmy a to ze Sázavy, Stříbrné Skalice, Zruče nad Sázavou a Struhařova. Hrálo se dvoukolově každý s každým s délkou zápasu 10 minut a počtem hráčů 4 + 1. Z našich 10 statečných v bráně chytal Vojta Mařík, ostatních 9 dětí se střídalo v poli. Každý tým hrál 8 zápasů po 10 minutách. První zápas jsme se seznamovali herně, s rychlým povrchem a pravidly a zápas vyhráli 3:1. Druhý a třetí zápas v prvním kole jsme také ovládli 4:0 a 1:0. Na začátku čtvrtého zápasu se Zručí jsme zaváhali a po dvou standardních situacích – rohových kopech - jsme prohrávali 0:2, kdy Zruč potrestala naši nepozornost a neuhlídání protihráčů. Nakonec jsme vyrovnali na 2:2 a uhráli remízu. V druhém kole turnaje jsme ale již nezapochybovali, všechny zbylé zápasy vyhráli (3:0, 4:0, 3:0, 3:0), přičemž jsme neinkasovali ani jeden gól. Turnaj jsme se 7 výhrami a jednou remízou vyhráli (celkové skóre naší přípravky bylo 23:3). Vzhledem k inkasovaným pouze 3 gólům byl Vojta Mařík (i když jej v bráně 2x vystřídal Adam S. a 2x Pepča L.) vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.