Přípravka si vítězstvím v Týnci zajistila jistotu vítězství v podzimní skupině A Okresního přeboru

22.10.2018 11:30

V sobotu 20.10. naše přípravka vyrazila na svůj předposlední zápas podzimu do Týnce nad Sázavou, kde nás přivítal sebejistý soupeř. Vzhledem k tomu, že my jsme dosud neprohráli a Týnec také ne - zaváhal pouze s jednou remízou s Nespeky, rozhodovalo se o 1. místě naší skupiny! Začátek se nám povedl excelentně - po úvodním hvizdu a našem prvním rozehrání Marek Provazník našel Kubu Machače, který suverénně otevřel skóre zápasu na 0:1. Během 2 minut Týnec odpověděl střelou z dálky a stav vyrovnal na 1:1. Více jsme ale soupeři nedovolili. Získali jsme opět vedení a první půli vyhráli 1:3.

Ve druhém poločase jsme v našem jistém způsobu hry pokračovali a ovládli jej 0:4. Konečné skóre zápasu skončilo 1:7. Přestože se setkaly 2 první týmy skupiny, tak Týnec nedokázal s naší přípravkou po fyzické, technické a kombinační stránce držet krok a tento handicap se snažil kompenzovat tvrdými fauly na naše hráče. Pochvalu si zaslouží všichni naši přípravkáři od jistého gólmana Vojty Maříka, přes pevnou obranu až po rychlé útočníky, kteří doráželi do soupeřovi brány vyražené balóny. Poslední zápas podzimu hrajeme v sobotu 27.10. od 9 hodin, ale již nyní jsme jistí vítězové naší skupiny s dosud neprohraným zápasem. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.