Přípravka natáhla vítěznou sérii ve Struhařově

10.10.2018 16:54

Ve čtvrtek 4.10.2018 nás čekal pro změnu další přeložený zápas a to na půdě Struhařova. Oproti poslednímu zápasu doma s Benešovem se nám do sestavy vrátil uzdravený Jaromírek Řepásek a z dovolené plný sil Kája Starosta. Stále nám schází dlouhodobě zraněná Nikča Mrázková a nemocný Pepson Laštovka. Do role favorita nás předurčovala naše prozatímní neporazitelnost. To ukázalo i výsledné skóre prvního poločasu 0:6, ve kterém předvedli krásnou akci Kája S. jako nahrávající a Klárka N. s přehledem skórující. Na konci první půle se střelecky probudil také Vojta Fulín. Do druhé části zápasu naše koncentrace upadla. Na jeho začátku se střelecky probudil i soupeř. Na to jsme stačili pouze dvakrát odpovědět a stav druhé půle skončil 1:2. Konečný stav utkání byl 1:8.

Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.