Přípravka jednoznačně zvítězila v Zaječicích

12.09.2018 09:13

V nedělním dopoledni naše přípravka vyrazila na druhé soutěžní utkání na horkou půdu do Zaječic. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z předešlého utkání hraného v Senohrabech. Hned při nástupu na rozcvičku naše mužstvo a trenéry rozhodil fakt, že team Zaječic je složen převážně z dívek (v teamu byl jen jeden chlapec). Začátkem utkání tím byla naše hra trochu neurovnaná, ale po prvotním oklepání se z dívčího šoku jsme se vrátili k tomu, co provázelo náš výkon v Senohrabech a to zabezpečená obrana a rychlé křídelní brejky.
V poločase na časomíře byl stav 0:5 a na konci druhého poločasu jsme neudrželi soustředění a jednou inkasovali. Konečný stav zápasu byl 1:12. Na skóre se podíleli tito naši střelci: Adam Svoboda, Kuba Machač, Jaromír Řepásek, Niki Mrázkoá a bratři Mára a Pepa Provazníkovi. Více informací zde.