Starší žáci si vítězstvím zajistili 1. místo v B skupině Okresního přeboru, přípravka také nezaváhala

01.06.2018 09:59

Starší žáci se sešli v počtu, že by jim závidělo i A mužstvo. Hrálo se v teplém počasí a snažili jsme se síly rozložit na více hráčů. V první půli bylo několik závarů před oběma brankami, ale gól nepadl. Na začátku druhé půle se podél lajny protáhl Adam Povolný a zpětnou přihrávkou našel R. Přílučíka, který prostřelil brankáře. Po čtvrthodině se šikovně protáhl od postranní čáry Pavel Vašák, míč posunul před brankou na Davida Škvora, který po zemi poslal míč za brankáře. Soupeři jsme nedovolili ani závěrečný tlak, na stoperu zahrál s přehledem Jirka Kaňka a Fanda Pech vychytal nulu. Všichni hráči si pak mohli spolu zakřičet vítezný pokřik a užít si radost z prvního místa ve výkonnostně slabší B skupině Okresního přeboru. Příští zápas již tuto SOBOTU 2.6.2018 na hřišti v ČECHTICÍCH, odjezd v 9:45. Více informací zde.

O výsledku zápasu přípravky se Zdislavicemi se rozhodlo v prvním poločase, navíc hosté neproměnili penaltu. Hra byla však vyrovnanější než napovídá konečný výsledek 6:1. O góly se postarali Josef Laštovka, bratři Provazníkové, Jaroslav Nič a Jakub Mařík. Přípravka se drží na 7. pozici ve výkonnostně silnější A skupině Okresního přeboru. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.