Mladší žáci po vítězství nad Teplýšovicemi stále dotírají na vedoucí Benešov B

05.06.2018 10:59

Mladší žáci sehráli v nedělním dopoledni zápas v Teplýšovicích. Naše mužstvo hrálo pěkný přímočarý fotbal s mnoha šancemi, kdy jsme si už v první půli mohli vytvořit dostatečný náskok, ale brankami J. Nováka a M. Mrkvičky jsme rozvlnili síť pouze dvakrát a soupeř odpověděl jedním gólem.

Ve druhé půli jsme konečně prolomili střeleckou smůlu a to dvěma góly P. Vašáka a po jednom přidali T. Fulín a J. Lejček. Takže si z Teplýšovic odvážíme zaslouženou výhru 6:1. Mladší žáci stále drží 2. místo a nadále mohou myslet na celkové vítězství v Okresním přeboru výkonnostně silnější skupiny A "jaro". Benešov B má 2 kola před koncem v čele tabulky náskok 2 bodů a v poslední kole nás čeká právě tento soupeř. Více informací zde.