Mladší žáci ani ve druhém utkání nenašli přemožitele

03.09.2018 11:36

V sobotu dopoledne na naše hřiště zavítalo mužstvo Vlašimi "C", které předcházela výhra z posledního kola 40:1, tudíž jsme čekali těžký zápas. I přes některé absence a pouze s jedním střídajícím hráčem jsme přistoupili k zápasu zodpovědně a hráli se soupeřem zpočátku vyrovnanou partii a postupně jsme soupeře začali přehrávat a to i přes to, že jsme inkasovali po skrumáži u naší branky jako první. Do poločasu však stačil vyrovnat po teči Honza Mikulanda. Do druhého poločasu jsme vtrhli s velikým elánem a soupeře jsme zatlačili před jeho branku a po krásných akcích se trefili Honza Mikulanda 3x a Pavel Vašák 2x. Spoustu šancí jsme ještě nevyužili, ale vzhledem ke konečnému výsledku 6:1 nás to mrzet nemusí. Znovu náš tým předvedl výborný výkon a věřím, že nám nasazení a fotbalová kvalita vydrží do dalších zápasů. V příštím zápase se utkáme se spojeným týmem Čechtic a Křivsoudova na jejich hřišti. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.