Mládežnickým mužstvům se úvod jara příliš nevydařil

09.04.2018 10:11

Starší žáci v jarní B skupině Okresního přeboru přivítali na domácí půdě celek Teplýšovic. Utkání bylo velmi vyrovnané a rozhodla lepší efektivita hostů a smůla na kopačkách našich střelců, kteří několikrát orazítkovali brankovou konstrukci. Utkání jsme prohráli po těsném výsledku 1:2. Jedinou branku vstřelila Karolína Fadlerová. Více informací zde.

Starší přípravka se představila v elitní A skupině Okresního přeboru na hřišti Ratměřic. Po vyrovnaném prvním poločase, který domácí vyhráli 3:2, rozhodli ratměřičtí o vítězi 5 brankami ve druhém poločase. Utkání jsme tak prohráli 8:3. Za naše mužstvo se dvakrát trefil jeho nejlepší střelec Jakub Mařík a jednou Marek Provazník. Více informací zde.