Mládežnická mužstva byla také stoprocentní a první jarní perfektní víkend je tu!

23.04.2018 14:54

Mladší žáci přivítali na domácím hřišti celek Krhanic. O vítězství rozhodli již v prvním poločase, když nastříleli 4 branky. Ve druhé půli přidali ještě jeden zásah a zvítězili jasně 5:0. Hattrick vstřelil Jiří Kaňka a dvě branky dal Jan Mikulanda. Více informací zde.

Starší žáci navázali na své mladší spoluhráče a v zápase s Tichonicemi v první půli nastříleli 3 branky. Ve druhé půli spustili pravý soběhrdský gólostroj a vstřelili 10 branek. František Pech v poslední minutě sice přišel o čisté konto, ale to nás příliš mrzet nemuselo, když jsme si připsali 3 body za vítězství 13:1. Hattrick vstřelil Adam Povolný, po dvou gólech přidali Jaroslav Rada a Adam Stolař, jednou se prosadili Jakub Stolař, Jan Mikulanda, Tomáš Kuchta, David Škvor, Richard Přílučík a kapitán Michal Dumský. Více informací zde.