Dospělá mužstva se tento víkend vítězství nedočkala

03.09.2018 15:57

Neděle se nesla ve znamení obou domácích zápasů našich dospělých mužstev. V dopoledním čase přivítalo "béčko" na domácí půdě Ratměřice. Utkání dlouho spělo k remízovému stavu. Dvě minuty před koncem však hosté trefili nejtěsnější vítězství 1:0. Více informací zde.

"Áčko" bez zraněného trojlístku (Martin Vilímek, Tomáš Rozehnal a Jakub Bartík) z Ostředka nastoupilo na domácí půdě proti loňskému vítězi této skupiny Krhanicím. Do sestavy se naopak vrátili Martin Jonszta, Lukáš Hlavnička, David Škvor a David Hanka. Zejména prvně jmenovaný se stal důležitou postavou utkání. Hosté se již v 5. minutě dostali do vedení. Do poločasu se nám však díky dvěma gólům Martina Jonszty (druhý z pokutového kopu) podařilo otočit výsledek na 2:1. Po 10 minutách druhého poločasu však hosté díky druhému gólu Jaroslava Nováka vyrovnali a stav 2:2 vydržel až do konce utkání. Více informací zde.