Béčko zakončilo podzimní část sezóny skvělým obratem v Olbramovicích

05.11.2018 18:40

Nedělní odpoledne patřilo zápasu našeho B-teamu s domácím mužstvem z Olbramovic. Olbramovičtí byli "papírově" lepším týmem, vstupujícím do zápasu ze druhého místa v tabulce. Hned od počátku zápasu potvrzovali svoje kvality a předváděli rychlou kombinační hru od obránců až po útočníky. Nám chvíli trvalo, než jsme zvládli tomuto způsobu hry čelit. Než se nám to však povedlo, již v 7. minutě využil soupeř našeho zaváhání ve středu hřiště a otevřel skóre zápasu. V tempu zápasu se nám začalo dařit držet krok. Předvedli jsme několik pěkných výměn, v důsledku kterých šli naši útočníci v průběhu prvního poločasu 4x sami na domácího brankáře. Opět nás však potrápilo zakončení a ani jednu z příležitostí jsme nedokázali přetavit v branku. Soupeř nadále hrozil na naší polovině, již se nám však dařilo jeho útoky důsledněji odvracet a velkou část příležitostí zlikvidoval Pavel Kovář v brance.

Do druhé půle jseme vstoupili velkolepě. Příležitosti se v rychlém sledu po sobě chopili Pavel Procházka a Pavel Vašák a otočili během 3 minut stav utkání na 1:2. Průběh utkání byl následně více vyrovnaný. Jestliže jsme v první půli nevyužili žádnou z vyložených šancí, od 71. minuty se karta obrátila a prakticky co 5 minut jsme využili gólovou příležitost. Sérii započal Pavel Procházka, následoval v 75. minutě Michal Micka a v 78. minutě završil hattrick Pavel Procházka. Vzápětí do hry naskočil Karel Kotek, kterému stačilo pár minut, aby pečetil stav utkání na 1:6. Soupeř naši branku sice nepřestával ohrožovat, jeho výkon již však nebyl tak disciplinovaný jako v první půli. Žádný gól se mu vstřelit nepodařilo a vezeme tak z Olbramovic cenné vítězství a skvělý fotbalový zážitek. B-team zakončil svoje podzimní působení na 5. místě tabulky se 3 výhrami, 3 remízami a 3 prohrami. Více informací o zápasu zde.