Béčko si bez větších obtíží poradilo se SK Přestavlky

28.05.2018 15:37

V neděli dopoledne se B-team utkal s týmem SK Přestavlky nacházející se ve spodní části tabulky. Od začátku jsme potvrzovali papírové předpoklady a byli v zápase lepším týmem. Rychle se nám podařilo vstřelit gól, což dalo pohodu naší hře. Soupeř se snažil tlačit dopředu, naše hra dozadu však fungovala dobře a nepouštěli jsme tak Přestavlky do šancí. Jirka Fulín v brance tak nemusel řešit dramatické situace, zároveň však skvěle sbíral dlouhé balóny za obranu. Do poločasu jsme přidali další dva góly a šli tak to kabin s pohodlným tříbrankovým náskokem.

V druhé půli jsme navázali na naši hru, tentokát však s Davidem Ilčiskem strážícím naši branku. Ve chvíli, kdy jsme přidali čtvrtou branku, jsme zároveň polevili ve hře v obranné části. Po jednom našem nedorozumnění se soupeři podařilo skórovat. To však na našem výkonu nic nezměnilo a přidali jsme další dvě branky. V závěru zápasu ještě soupeř korigoval výsledek individuální akcí hostujícího útočníka, i tak si ze zápasu odnášíme tři body za vítězství 6:2. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.