B-team si nedokázal poradit s Budenínem

11.09.2018 22:28

Souběžný zápas s Ačkem s tento víkend jsme sehráli na hřišti Budenína. Sestavu jsme sice museli lehce uzpůsobit, nakonec jsme však měli 2 hráče na střídání. Zápas se nesl v poměrně napjatém duchu. Už na začátku nás zaskočil soupeř a otevřel skóre. Později jsme si v obrané fázi neporozuměli a Budenín vedl už 2:0. Před koncem poločasu korigoval průběžný výsledek Pavel Procházka po individuální akci v soupeřově vápně. Druhý poločas jsme začali o poznání lépe a rychle jsme si vytvořili velice slibné příležitosti. Ty jsme však neproměnili a naopak jsme si nechali vstřelit třetí gól - 3:1. Následná hra se nám dopředu sice relativně dařila, jediné co jsme z ní však zvládli vykřesat byl vstřelený gól z penalty po ruce domáciho obránce v pokutovém území. Zápas jsme tak prohráli 3:2 a v průběžné tabulce jsme tak na šestém místě. Více informací zde.