B-team opět bral pouze bod

23.10.2018 18:01

V neděli odpoledne nastoupilo "béčko" k mistrovskému utkání 9. kola letošní soutěže na půdě domácích Postupic B. Po minulé remíze jsme si chtěli spravit chuť a přidat tři body do tabulky. Začátek utkání se nám vydařil, na hřišti jsme byli lepším týmem a předváděli pohledné kombinace. Změnu skóre však nepřinášely. To změnil až Venca Jedlička, který zachytil odražený balón na vápně a vyslal jej do soupeřovy branky. Domácí brankář míč neudržel a šli jsme do vedení - 0:1. Do konce poločasu jsme si vytvořili další, prakticky 100% šance, nedokázali jsme je však proměnit. Hned zpočátku druhého poločasu domácí potrestali naši špatnou koncovku a srovnali vývoj utkání na 1:1 po samostatném úniku domácího záložníka. Poté se naše hra zásadně zhoršila a soupeř převzal kontrolu na hřišti. Nás skvěle podržel několikrát Kuba Toman svými zákroky. Na druhé straně nám neoprávněně rozhodčí neuznal vstřelený gól kvůli domnělému ofsajdu. Ani jednomu týmu se už další gól nepodařilo přidat a po slibném začátku tak bereme pouze jeden bod. Více informací zde.