"Áčko" vítězstvím nad Popovicemi ještě udrželo naději na záchranu

11.06.2018 11:14

K udržení naděje na záchranu v soutěži jsme museli doma bezpodmínečně porazit Popovice. Prvních 20 minut se nám příliš nedařilo a hra byla z naší strany hodně nepřesná. Hosté se také do zakončení příliš nedostávali, když se snažili hlavně o dlouhé nakopávané míče na důrazné útočníky. Střelecká stavidla protrhnul ve 30. minutě trochu kuriózním gólem Jakub Bartík, ke kterému se v malém vápně odrazil míč, a domácí útočník ho v pozici vleže pohotově poslal do sítě – 1:0. O 8 minut později už jsme vedli o dvě branky, když Martin Prikner z rohového kopu našel na přední tyči Jakuba Bartíka, který hlavou překonal gólmana podruhé. Do konce poločasu ještě ze samostatného úniku trefil Pavel Procházka tyč.
Po 10 minutách druhého poločasu si Martin Prikner s Jakubem Bartíkem při dalším rohovém kopu téměř na vlas zopakovali situaci z prvního poločasu a Jakub Bartík tentokrát nohou usměrnil míč za popovického brankáře – 3:0. Poté přišla jediná vážnější šance hostů, když přímý kop Jana Kauckého Radek Hruška výborným zákrokem vyrazil na břevno. Na druhé straně padla ještě jedna branka, když Ondřej Fadler po přihrávce Jakuba Bartíka postupoval ze strany sám na brankáře a střelou na přední tyč zaznamenal svou premiérovou branku v soběhrdském "áčku". Utkání jsme tak vyhráli 4:0 a přeskočili jsme svého soupeře v tabulce. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.