"Áčko" veze bod z Postupic

16.04.2018 09:27

"A" team před zápasem s Postupicemi počítal další ztráty, když na marodku přibyl Pavel Procházka. Úvod utkání nám vyšel, když si po dlouhém autu Lukáše Hlavničky domácí srazili míč do vlastní branky - 0:1. Naše letošní smůla se však znovu ozvala a v 25. minutě jsme museli dvakrát střídat kvůli zranění Luboše Kopeckého a Dana Jamricha. Přesuny v sestavě nás trochu vyvedly z tempa a hrálo se spíš na naší polovině. Diváci sledovali hodně tvrdé utkání plné osobních soubojů, ve kterém příliš fotbalovosti k vidění nebylo. Domácí dokázali do poločasu srovnat hlavou po centru ze strany, když míč sice ztlumil Radek Hruška, ale ten se dokutálel až těsně za brankovou čáru - 1:1.

Ve druhém poločase nás do opětovného vedení poslal Petr Kolář, který využil špatného vyboxování míče brankářem a vrátil mu z velké vzdálenosti míč zpět do branky - 1:2. Tento stav ale dlouho nevydržel, když domácí po dlouhém autu ze strany trochu šťastně tečovali míč, který nakonec skončil v naší síti - 2:2. Postupicím pak ještě nebyl uznán gól pro hraní rukou. Přes další příležitosti na obou stranách už další branka nepadla a utkání skončilo 2:2. Z Postupic sice vezeme bod, ale opět se nám rozšířil už tak dlouhý seznam marodů. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.