"Áčko" v přátelském zápase porazilo Pyšely

26.03.2018 09:27

"Áčko" se místo zrušeného prvního jarního kola střetlo ve Voticích na umělé trávě s druhým celkem III. třídy Pyšely. Na utkání jsme se nesešli v dostatečném počtu a museli jsme první poločas odehrát pouze s 10 hráči. Na druhou půli už dorazil Karel Kotek. Pyšely na tom byly však podobně a také začaly pouze v 10 hráčích. Během prvního poločasu jim jedenáctý hráč dorazil a tak zhruba polovinu poločasu hrály přesilovku. Když se hrálo s 10 hráči na obou stranách, tak jsme dokázali vstřelit branku po pěkné akci Dana Jamricha s Martinem Priknerem, kterou druhý jmenovaný zakončil střelou z malého vápna do šibenice - 1:0. Po nastoupení 11. hráče na straně Pyšel už byly pyšelští více na míči, přesto nás pouštěli do zajímavých brejků, které jsme však vlastní nepřesností ve finální fázi nedokázali zužitkovat.

Do druhého poločasu jsme nastoupili už také v 11 hráčích, ale brzy se zranil Michal Micka, který se po několika minutách v kabině vrátil zpět do hry a hned se přimotal ke druhé brance. Dan Jamrich postupoval sám na brankáře, obránce mu v poslední chvíli skluzem odkopnul míč, který letěl přímo na nohu Michala Micky, který neměl problém uklidit míč do prázdné branky - 2:0. Poté byla naše hra hodně rozháraná a Pyšely se dostaly k několika nebezpečným šancím, ale v brance byl spolehlivý Radek Hruška. Ten inkasoval až 8 minut před koncem. Pyšely už ale vyrovnat nedokázaly a utkání jsme tak vyhráli 2:1. Více informací zde. V sobotu od 16:30 už nás snad čeká první mistrovské utkání na hřišti Pravonína.