"Áčko" v odloženém zápase remizovalo s Jankovem

09.05.2018 09:18

Začátek prvního poločasu byl zcela v naší režii, když jsme se dostali do několika nebezpečných šancí. Zejména samostatné úniky Jakuba Bartíka a Pavla Procházky volaly po gólu. Nakonec jsme se přeci jen dočkali, když byl ve vápně faulován Tomáš Procházka a penaltu proměnil Jakub Bartík – 1:0. Po prvním gólu se hra více vyrovnala, ale skóre už se do konce poločasu nezměnilo.
Druhý poločas byl hodně nervózní s množstvím tvrdých zákroků a fotbalových akcí bylo vidět poskrovnu. Jankovu se podařilo vyrovnat po střílené standardní situaci, kdy míč prošel přes chumel hráčů až k zadní tyči. Utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V sobotu od 17:00 nás na domácí půdě čeká lídr tabulky z Neveklova.