"Áčko" v divokém zápase podlehlo Poříčí

13.05.2019 10:13

"A" team neměl pro utkání v Poříčí k dispozici brankáře a tak se musel do branky postavit David Ilčisko. V prvních 20 minutách jsme byli lepším mužstvem a měli jsme několik nebezpečných střel, ale dobře chytající brankář domácích vytasil několik ukázkových zákroků. Střelu Martina Jonszty dokonce zastavilo břevno. V 16. minutě si vybral náš brankář slabší chvilku, když nedokázal zkrotit nepříliš umístěnou střelu ze střední vzdálenosti. Štěstí neměl ani o 10 minut později, když se střela od tyče odrazila do jeho nohy a skončila v brance - 2:0. V závěru poločasu jsme dokázali vstřelit kontaktní branku, když byl ve vápně faulován Jakub Bartík a ten samý hráč penaltu proměnil - 2:1.

Ve druhém poločase přišla hororová 3-minutovka, kdy nám domácí nasypali v rychlém sledu 3 branky. Chvíli trvalo než jsme se z toho šoku oklepali a mezi 75. a 80. minutou jsme naopak zase my nastříleli 3 branky. Nejprve se Jakub Bartík prosadil z dorážky střelou pod břevno - 5:2. Martin Jonszta nejdříve opět otestoval pevnost konstrukce branky. Poté už ale tvrdou skákavou střelu nachytal brankáře - 5:3. Martin Jonszta pak obral ve vápně domácího stopera o míč a z úhlu prostřelil brankáře - 5:4. Vyrovnat jsme už ale nedokázali a domácí si tak připisují důležité 3 body do tabulky za vítězství 5:4. Nutno podotknout, že domácí herně rozhodně nepřipomínali mužstvo hrající o záchranu v soutěži a je s velkým podivem, že před naším utkáním nasbírali pouze 17 bodů. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.