"Áčko" si v prvním přátelském zápase poradilo s Hradištkem

12.03.2018 09:21

Na umělé trávě v Radotíně měli v prvním poločase převahu hráči z Hradištka. Nám se vůbec nedařila kombinace a ve hře bylo spoustu nepřesností. Tlak soupeře byl však jen po vápno. Hradištko se dostalo k jediné vážnější šanci, když střelou zpoza vápna trefilo břevno. My jsme naopak dokázali vytěžit z minima maximum a po pěkném křížném pasu Martina Vilímka postupoval sám na branku Jakub Bartík a střelou na přední tyč překonal brankáře - 1:0.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš neměnil. Hradištko drželo více balón, mělo optickou převahu, ale dlouho se k žádné šanci nedostalo. My jsme už ve druhé půli byli mnohem přesnější a dostali se k několika nebezpečným brejkům. Hradištko se však přeci jen vyrovnávací branky dočkalo, když se jejich záložník trefil krásnou střelou zpoza vápna pod břevno. Na vyrovnávací branku jsme ale rychle odpověděli. Po křídle se k centru protáhl Petr Kolář, našel na penaltě zcela osamoceného Jakuba Bartíka, který střelou do šibenice strhnul vedení opět na naši stranu - 2:1. Poté přišel před naší brankou důležitý moment, když na brankové čáře již překonaného Pavla Kováře zastoupil Martin Prikner a zastavil míč letící do sítě. Definitivní jasno o vítězi udělala třetí branka. Milan Murgač s Jakubem Bartíkem sehráli po dlouhém nákopu pěknou akci, když se několika narážečkami dostali až před branku, kde z malého vápna do protipohybu brankáře Milan Murgač akci gólově zakončil - 3:1. Více informací zde.V utkání jsme tedy zvítězili a příští víkend nás v neděli od 15:30 čeká na umělé trávě Motorletu Vysoký Újezd.