"Áčko" se vítězství opět nedočkalo

17.09.2018 11:40

"Áčko" opět postrádalo několik zraněných hráčů. Popovice sestoupily stejně jako my z Okresního přeboru a příliš se jim nedaří. Chtěli jsme si tedy připsat první letošní vítězství. Hra v prvním poločase tomu ale vůbec neodpovídala. Hosté byli aktivnější a fotbalovější a dostali se do několika stoprocentních šancí. V brance však excelovala naše nová posila Jakub Toman, který předváděl výborné zákroky. 5 minut před koncem poločasu ale kapituloval po nechytatelné dělovce k tyči - 0:1.

Ve druhém poločase se nám podařilo brzy vyrovnat. Po rohovém kopu Daniela Jamricha se trefil hlavou Tomáš Procházka. Od té doby jsme byli aktivnější a zejména hlavička Martina Jonszty a střela zblízka Ondřeje Fadlera volaly po gólu. Na druhé straně se na Jakuba Tomana 10 minut před koncem řítil osamocený hráč, ale náš brankář jeho střelu dokázal vykopnout. Utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V příštím kole zajíždíme v sobotu od 16:30 na půdu Miličína.