"Áčko" přišlo v Ostředku o 2 body a 3 zraněné hráče

27.08.2018 09:57

"Áčko" se po 3 letech v Okresním přeboru vrátilo zpět do III. třídy a k prvnímu utkání zajíždělo do Ostředka, který postoupil ze IV. třídy. V prvním poločase jsme měli mírně navrch a vytvořili jsme si několik šancí, kdy dokonce po hlavičce Tomáše Rozehnala a střele Petra Koláře zvonilo břevno za domácím brankářem. V 17. minutě došlo k hodně nešťastnému momentu, kdy Martin Vilímek po nekontrolovaném pádu na zem utrpěl otevřenou zlomeninu ruky a musel být odvezen do nemocnice. Všichni mu přejeme brzké uzdravení. Několik minut jsme hráli v 10, než se do hry dostal Karel Kotek. Gól jsme vstřelili ve 27. minutě, když si na rohový kop výborně hrajícího Dana Jamricha naběhl na přední tyč Jakub Bartík a usměrnil míč za záda brankáře - 0:1.

Ve druhém poločase jsme úplně vypadli ze hry. Domácí se dostali do několika vyložených šancí a Radek Hruška v brance musel čarovat. Zachránila nás i branková konstrukce. Smolný úvod sezóny byl dovršen, když se zranili postupně Jakub Bartík (kotník) a Tomáš Rozehnal (koleno). Utkání jsme tak dohrávali prakticky v 9 lidech, protože jsme neměli nikoho dalšího na střídání. Tomáš Rozehnal ze hry odstoupil, Jakub Bartík na hřišti zůstal, ale jeho pohyb byl značně limitován. V přesilovce pak domácí nakonec dotlačili míč do sítě a vyrovnali na konečných 1:1. První zápas sezóny byl tak pro nás hodně smolný a podobal se loňskému startu v Jankově, kde jsme také po nadějném prvním poločase vedli, ale nakonec jsme pouze remizovali a ztratili 2 zraněné hráče. V příštím kole přivítáme nezvykle v neděli od 17:00 na domácí půdě Krhanice. Více informací zde.