"Áčko" předvedlo další kanonádu

01.10.2018 10:12

"Áčko" se vysokým vítězstvím v Miličíně pozitivně naladilo na další utkání proti Voticím B. Do branky se postavil tentokrát Jakub Toman. Votice přijely přesně s 11 hráči a bez možnosti střídání. Již od začátku působily hodně odevzdaným dojmem. Nám se podařilo brzy vstřelit úvodní branku. V 5. minutě zahrál Martin Prikner precizně přímý kop ze strany, který po dobrém náběhu našich hráčů skončil bez teče až u zadní tyčky - 1:0. V 17. minutě pak uličkou poslal Jakub Bartík do sóla Milana Murgače, který s první kličkou brankáři neuspěl, míč se k němu však odrazil zpátky a napodruhé náš útočník trefil odkrytou svatyni - 2:0. Hosté však o 2 minuty později rychle odpověděli po chytrém obstřelu zdi z přímého kopu - 2:1. Gólem jsme se ale nenechali rozhodit a po pěkné akci si narazil míč Daniel Jamrich s Jakubem Bartíkem a prvně jmenovaný zblízka vstřelil svou premiérovou soutěžní branku za "A" team - 3:1. Tento gól definitivně zlomil odpor hostů a do poločasu jsme přidali další dvě branky. Nejprve Milan Murgač chytrou patičkou našel rozběhnutého Jakuba Bartíka, který střelou podél brankáře zvýšil na 4:1. 3 minuty před koncem poločasu pak Pavel Procházka našel naprosto přesně hlavu Milana Murgače, který neměl problém z malého vápna uklidit míč do sítě - 5:1.

Druhý poločas už nebyl tolik bohatý na góly. V 56. minutě se tvrdou a přesnou střelou ve vápně prosadil Pavel Procházka. V 63. minutě pak po přiťuknutí od Lukáše Hlavničky Milan Murgač obstřelil brankáře a završil tak hattrick. Utkání jsme tedy vyhráli 7:1. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V příštím kole zajíždíme v sobotu od 16:00 do Pyšel.