"Áčko" poprvé na jaře prohrálo

14.05.2018 09:56

"Áčko" přivítalo na domácí půdě lídra tabulky z Neveklova a favorit tak byl před zápasem jasný. Do sestavy se po dlouhé pauze vrátili Tomáš Rozehnal a Martin Jonszta. V brance nahradil Radka Hrušku Pavel Kovář.

V prvním poločase měli hosté míč častěji na svých kopačkách. Do větších šancí se ale nedostávali. Ani my jsme si vyloženou šanci nepřipravili. Branka padla až po nenápadné akci Jakuba Petera, který se šikovně zbavil na středu hřiště dvou hráčů a tvrdou střelou pod břevno otevřel skóre zápasu.

Ve druhém poločase jsme přidali na aktivitě a Jakub Bartík měl dvě velké příležitosti na vyrovnání. Ani jednu však nedokázal proměnit a to nás stálo body. Definitivně rozhodnul o vítězi 2 minuty před koncem Petr Fišer. S lídrem tabulky jsme tak sehráli sympatickou vyrovnanou partii, ale lepší produktivita rozhodla, že všechny body putují do Neveklova. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V příštím kole nás čeká v neděli od 15:00 venkovní zápas v Dolních Kralovicích.