"Áčko" jen remizovalo s Meznem a zkomplikovalo si cestu za záchranou

28.05.2018 09:21

"Áčko" čekal na domácí půdě velmi důležitý záchranářský souboj s Meznem. V prvních 15 minutách jsme byli nebezpečnějším mužstvem. Do dvou velkých šancí se dostal Pavel Procházka, ale ani jedna neskončila gólem. Poté převzali iniciativu hosté a několikrát prověřili Radka Hrušku, který ale podal v zápase výborný výkon.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a vyústěním bylo břevno po hlavičce Jakuba Bartíka a kvůli ofsajdu neuznaný gól téhož hráče. Hosté hrozili z brejků zejména Helmou, ale Radek Hruška v brance při všech šancích obstál. V samém závěru po dlouhých autech několikrát nebezpečně hlavičkoval Tomáš Rozehnal, ale nedokázali jsme dotlačit míč do sítě. V poslední minutě pak hlavičku Tomáše Rozehnala, která už mířila do sítě, na poslední chvíli vykopnul hostující obránce. Utkání tak skončilo nerozhodně 0:0 a se záchranou v soutěži už to pro nás vypadá špatně. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.