"Áčko" jede z Jírovic s prázdnou

22.10.2018 14:29

"Áčko" se představilo v sobotu odpoledne na hřišti Jírovic. V utkání se poprvé představila exotická posila - španělský hráč s peruánskými kořeny Juan Herman Trujillo. Obejít jsme se museli bez Davida Škvora, Petra Koláře, Lukáše Hlavničky, Tomáše Procházky, Jakuba Bartíka a dlouhodobě zraněných Martina Vilímka, Ondřeje Fadlera, Tomáše Rozehnala a Tomáše Vilímka. Úvod utkání nám hrubě nevyšel a po ztrátě ve středu hřiště jsme hned v 1. minutě inkasovali. To byl svižný začátek gólově bohatého poločasu. Domácí zásluhou Tomáše Sahuly zvýšili na 2:0. Vzápětí snížil Milan Murgač, aby si po dalších dvou minutách vzali domácí dvoubrankové vedení zpět. Desetiminutovku, kdy padly 4 góly, zakončil Martin Prikner a do kabin se tak šlo za stavu 3:2 pro domácí.

Ve druhé půli nejlepší hráč Jírovic Tomáš Sahula zvýšil brzy na 4:2 a my už jsme nenašli sílu se zápasem něco udělat. Utkání jsme tak prohráli 4:2 a klesnuli jsme na 9. místo v tabulce. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.