Chocerady B-FK Soběhrdy 1:2 (31.5.2009)

B mužstvo Chocerad se sice letos na jaře propadlo v tabulce níže než v předchozích sezónách, ale svým stylem je to soupeř, který nám vůbec nesedí. Navíc jsme očekávali z jejich strany bojovný výkon, protože v závěru soutěže potřebují body získávat. Věděli jsme tedy, že nás nečeká v žádném případě lehké utkání.

První poločas to dopísmene potvrdil. My jsme si sice vytvořili tři nebo čtyři dobré příležitosti, ale gól jsme dali pouze po rohu, kdy jsme dotlačili na několikrát míč až do branky. Vzápětí jsme ale inkasovali vyrovnávací gól, takže poločas skončil nerozhodným stavem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem být důraznější v koncovce a proměnit některé ze šancí. Hra ve druhé půli už nebyla tak vyrovnaná. Domácí nakopávali všechny balony z vlastní půle až do našeho vápna a tam se důrazně snažili prodrat do zakončení a my jsme se snažili být nebezpeční rychlými a jednoduchými protiútoky. Z jednoho z nich jsme dali na 2:1 a chtěli jsme náskok pojistit a dohrát v klidu. Nebylo nám ale přáno a zahodili jsme vše, do čeho jsme se dostali. Nutno uznat, že některé akce by se směle mohli objevit v rubrice „Borec nakonec“:-) Bohužel s palcem dolů:-(

Naštěstí jsme udrželi jednogólové vedení až do konce a odvezli si tři body, které jsou vzhledem k blížícímu se konci soutěže cenné.