Zraněními zdecimované "áčko" dostalo příděl v Neveklově

16.10.2017 13:27

Podzimní zdravotní lápalie, které sužují naše "áčko", zatím nemají konce a projevilo se to také v zápase s lídrem tabulky z Neveklova. Oproti minulému utkání vypadli ze sestavy kvůli zranění kolene kapitán Tomáš Procházka, Tomáš Rozehnal a brankář František Pech. Ty se tak připojili k dlouhému seznamu dalších zraněných, na který se řadí Tomáš Vilímek, Martin Prikner, Martin Jonszta, Ladislav Kuchta, Radek Hruška, Martin Šašek či Petr Kolář. K dispozici nebyl ještě David Ilčisko. Naopak na trávník se po půl roce vrátil Jakub Bartík a po zranění také Martin Vilímek. V brance musel naše zraněné gólmany zastoupit Marek Němec.

Domácí první poločas zcela opanovali, téměř nám nepůjčili balón a rychlými přímočarými akcemi nastříleli 6 branek. Ve druhém poločase už domácí zvolnili a přidali již "jen" 2 branky. My jsme ještě posledních 20 minut dohrávali pouze s 10 hráči, když si střídající Daniel Jamrich při svém premiérovém startu za "áčko" hned při prvním sprintu obnovil zranění stehna a neměl ho již kdo nahradit. Utkání jsme tedy prohráli jednoznačně 0:8 a krčíme se na posledním místě v tabulce. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.