Starší i mladší žáci ve Voticích zakončili podzimní část sezóny vítězstvím

31.10.2017 10:25

Mladší žáky čekalo v posledním zápase podzimní části střetnutí ve Voticích. Po bezbrankovém poločase ve druhé půli strhnuli vedení na naší stranu Jiří Kaňka a Adam Mrázek a zvítězili jsme 2:0. Více informací zde. V neúplné tabulce figurují mladší žáci na 5. místě. Mohou je však ještě přeskočit mužstva Teplýšovic a Senohrab.

Starší žáci nastoupili hned po svých mladších spoluhráčích a chtěli navázat na jejich vítězství. To se podařilo, ikdyž se domácí brzy dostali do vedení. Potom už však úřadovali jen naši střelci a utkání jsme ovládli 8:1. Dvě branky nastříleli Michal Dumský, Pavel Vašák a David Škvor, jeden gól vstřelil Adam Povolný a Tomáš Fulín. Více informací zde. Starší žáci končí po podzimní části soutěže na 7. místě.