Mládežnickým mužstvům se o víkendu nedařilo a nezískala ani bod

23.10.2017 13:45

Starší žáky čekalo na domácí půdě utkání proti Meznu. Po prvním poločase byl stav nerozhodný, když se za nás trefil Pavel Vašák. Mezenští byli ve druhé půli o gól lepší a zvítězili těsně 3:2. Naší druhou branku vstřelil Michal Dumský. Starší žáci figurují na 7. příčce. Více informací zde.

Mladší žáci čelili soupeři z kategorie nejtěžších, když přijel Benešov A. Naši chlapci však sehráli se soupeřem sympatickou partii a nakonec podlehli Benešovu 2:4. O branky se postarali Adam Mrázek a Jiří Kaňka. Mladší žáci se nachází také na 7. místě. Více informací zde.

Přípravka o den později chtěla v Benešově pomstít své starší spoluhráče proti místnímu "céčku". V prvním poločase jsme ještě drželi se soupeřem krok a prohráli jsme ho pouze 2:1. Domácí ale ve druhé půli přidali na obrátkách a zvítězili jasně 12:2. Za nás se trefili bratři Provazníkové. Přípravka je v tabulce třetí. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.