"Béčko" doma porazilo Postupice a vyšvihlo se na třetí místo

23.10.2017 11:03

V úvodu zápasu jsme chtěli převzít aktivitu a úvodní tlak zúročit. To se povedlo do dvacáté minuty dvěma góly - nejprve David Ilčisko po centru Jardy Baky prostřelil soupeřova brankáře a poté ve vápně Jarda Baka z otočky trefil míč ze vzduchu k tyči. Hosté prostřídali sestavu (nebo přestala účinkovat francovka) a začalo se hrát více na naší polovině. První šanci postupickému Kocourkovi vychytal Pavel Kovář, podruhé však byl úspěšný soupeřův útočník a snížil na 2:1. Před půlí došpurtoval obranný odkop Vladimíra Kováře Jarda Baka a mohl ho tak přetavit ve skvostnou asistenci, ale jeho oblouček přelétl gólmana i břevno.
Druhá půle přinesla z naší strany více nervozity než fotbalovosti, ale do vážnějších šancí se soupeř svou nepřesností také nedostal. Uklidnění zařídil čtvrt hodiny před koncem Jarda Baka, kdy si našel míč ve vápně po přímém kopu a uklidl ho do brány. Definitivní podobu výsledku dala dorážka Jiřího Fulína po střele Michala Micky. Více informací zde.