B-team zvítězil nad Meznem B v napínavém utkání

20.09.2017 19:12

V sobotním předzápase nastoupilo béčko proti hostujícímu týmu z Mezna. Trenér měl k dispozici 16 hráčů, bylo tak z čeho vybírat. První půle se z počátku nesla v duchu oťukávání a žádný z týmů si nevytvořil zásadnější příležitost. Nám se dařilo dobře kombinovat ve středu hřiště a držet soupeře dál od branky. Skóre na naší straně otevřel dobře hrající David Ilčisko. Podařilo se mu vypíchnout hostující obraně balón a prostřelit brankáře 1:0. Ten samý hráč o několik minut pozděli vybojoval míč v soupeřově vápně a uklidil jej do branky -2:0.

V druhém poločase nás soupeř přitlačil. První vstřelený gól z přímého kopu rozhodčí soupeři pro brzkém rozehrání přímého kopu neuznal. Mezno však nezaváhalo a i z opakovaného pokusu se mu povedlo vstřelit branku. Nedlouho poté jsme si v zadních řadách neporozuměli, čehož využil hostující útočník a srovnal stav zápasu na 2:2. Výsledek nás naštěstí nepoložil, naopak jsme si po průnicích vytvořili několik šancí. Všechny pokusy zůstaly neproměněny. Skóre se proměnilo až po přímém kopu Michala Micky, který si hostující obrana srazila do protisměru brankáře a my šli opět do vedení. Pojistku do zápasu následně přidal Jirka Fulín, který jako první doběhl vyraženou střelu a nemýlil se 4:2. Stav utkání v závěru pečetil Filip Sobotka, který si zpracoval dlouhý pas od Michala Micky a mezi obránci vyslal střelu, která se zastavila až v síti. Zápas tak skončil 5:2 po sympatickém výkonu našeho mužstva. Více informací  zde