"Áčko" z Olbramovic body nepřivezlo

22.05.2017 11:02

"Áčko" čekalo v sobotu velmi těžké utkání na půdě Olbramovic. V zápase jsme postrádali Tomáše Vilímka, Martina Jonsztu, Martina Šaška a Davida Škvora. V úvodu utkání byli aktivnější a živější domácí. My jsme museli brzy sáhnout do sestavy, když zraněného Jakuba Bartíka nahradil Daniel Špidra. I přes tlak domácích jsme se jako první prosadili my, když Aleš Černý krásně z velké dálky vrátil míč vyražený brankářem do odkryté svatyně - 0:1. Vedení nám ale dlouho nevydrželo, když lepší domácí vstřelili do konce poločasu 3 branky po rychlých akcích a dlouhých autech do vápna. To ještě Vít Oberleitner předvedl několik výborných zákroků a zachránil nás od většího gólového přídělu. Na druhé straně se do šancí dostali Daniel Špidra, Martin Prikner a Michal Micka, ale žádná z nich gólem neskončila.

Ve druhém poločase tempo hry trochu opadlo, domácí už se tolik netlačili do útoku, ale dál měli na hřišti převahu. Nám bylo ještě hůře, když musel kvůli zranění ze hry také kapitán Tomáš Procházka. Utkání jsme však nevzdali bez boje a 5 minut před koncem Daniel Špidra hlavou po centru Luboše Kopeckého snížil na 3:2. V závěru jsme sahali dokonce po remíze, ale z poslední standardky se nám nepodařilo dostat míč do sítě. Utkání jsme tedy prohráli 3:2. Více informací zdeFotky ze zápasu zdeV příštím kole nás na domácí půdě čekají Zdislavice.