"Áčko" ve druhé půli ztratilo zápas s Postupicemi

01.05.2017 10:26

"A" team opět řešil před zápasem s Postupicemi nedostatek hráčů. Nemohli jsme počítat s Davidem Škvorem, Martinem Priknerem, Martinem Jonsztou, Filipem Sobotkou, Danielem Špidrou a Martinem Šaškem. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a hostům toho příliš nepovolili. Dostali jsme se i do několika výborných příležitostí, ale proměnit jsme dokázali jen jednu, když se po standardní situaci šajtlí trefil Milan Murgač - 1:0.

Ve druhém poločase jsme ale dopředu již nepředvedli takovou kvalitu. Rozhodčí poté Postupicím nabídl přímý kop z hranice vápna po velmi sporném zákroku. Zeď i brankáře pak prostřelil Petr Šetek - 1:1. My jsme se začali více tlačit dopředu, protože remíza pro nás byla málo. Hosté však v závěru z brejku udeřili podruhé - 1:2. V zápase jsme tak dostali lekci z produktivity a prohráli 1:2. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.