"Áčko" v Popovicích vedlo, přesto body nepřivezlo

13.11.2017 09:37

"A" team čekal velmi důležitý zápas na hřišti Popovic. V chladném počasí jsme jako první udeřili v prvním poločase my. Luboš Kopecký napřáhnul z velké dálky a trefil se krásnou ránou pod břevno - 0:1. Domácí měli dvě velké šance, když z jasných pozic netrefili už téměř odkrytou branku. Napotřetí už ale udeřilo, když se po špatném výkopu našeho brankáře popovičtí po dvou rychlých přihrávkách dostali až do samostného úniku, který jmenovec prvního střelce zápasu Josef Kopecký proměnil a vyrovnal na 1:1. Na gól domácích jsme dokázali rychle odpovědět, když si na roh Luboše Kopeckého naskočil na přední tyči Jakub Bartík a přesně mířenou hlavičkou nedal brankáři šanci - 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili hodně vlažně a domácí hned po 3 minutách srovnali na 2:2 a hnali se za dalšími góly. V naší hře bylo příliš nepřesností, prohrávali jsme osobní souboje a dostávali se pod tlak. Ten vyústil v 81. minutě brankou domácích na 3:2. V závěru měl ještě na kopačce vyrovnání Pavel Procházka, ke kterému přilétl pěkný centr ze strany od střídajícího Svatopluka Řezníčka, ale míč se mu zamotal mezi nohy a nedokázal zakončit. Z Popovic si tak hlavně kvůli špatné druhé půli žádné body nevezeme. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V posledním domácím zápase na podzim přivítáme v sobotu od 13:30 Nespeky B.