"Áčko" v okleštěné sestavě porazilo Zdislavice

27.05.2017 21:51

"A" team se před zápasem se Zdislavicemi potýkal s rozsáhlou marodkou. K dispozici nebyli Tomáš Vilímek, Tomáš Procházka, Jakub Bartík, Martin Jonszta, Vít Oberleitner, Lukáš Hlavnička a Martin Šašek. K vítězství nás v prvním poločase nasměroval Michal Micka. Ten nejprve v 17. minutě téměř z brankové čáry neuvěřitelnou trajektorií poslal míč do vzdálenější šibenice - 1:0. Několik vteřin před koncem prvního poločasu potom tvrdou ránou z vápna vymetl tu samou šibenici - 2:0. Hosté byli v prvním poločase více na míči a snažili se kombinovat po zemi, do větší šance se ale propracovat nedokázali.

Ve druhém poločase bylo z naší strany spoustu nepřesností. Hosté měli opět větší držení míče, do velkých šancí jsme se ale dostávali hlavně my z brejkových situací. Daniel Špidra po jedné z nich střelou z voleje trefil břevno. Hosté v největší šanci trefili spojnici po pěkné střele z poměrně těžkého úhlu. My jsme ještě několikrát šli sami na brankáře, ale další gól jsme již vstřelit nedokázali. Utkání jsme tedy vyhráli 2:0. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. V příštím kole zajíždí "áčko" v neděli na hřiště již jistého vítěze letošního ročníku Struhařova.