"Áčko" stále čeká na první vítězství

09.10.2017 10:11

Do utkání jsme vstupovali s cílem připsat si první podzimní vítězství. Do zápasu jsme vstoupili s elánem a prvních 15 minut jsme byli aktivnější než hosté. Poté nás ale srazily 2 téměř identické branky v 15. a 22. minutě, kdy jsme nechali ve vápně zcela osamocené hráče, kteří postupovali sami na brankáře a obě šance gólově zúročili. Potom už jsme byli do konce poločasu opaření a žádnou vážnější šanci si nevypracovali.
Ve druhém poločase byli prvních 15-20 minut lepší hosté. Poté jsme ale přidali a vytvořili si několik stoprocentních příležitostí. Pavel Procházka postupoval sám na brankáře, který ale jeho střelu vyrazil. Ten samý hráč ještě z úhlu tvrdou ránou orazítkoval břevno. Ke dvěma gólovým hlavičkám po rohových kopech se dostal Tomáš Rozehnal, ale jednou ho vychytal brankář a podruhé netrefil branku. Když ani kapitán Tomáš Procházka v závěru gólmana po skrumáži nepřekonal, musíme si na první vítězství v sezóně ještě počkat. Příští víkend zajíždíme na půdu Neveklova. Více informací zde.