"Áčko" si doma poradilo s Pravonínem

14.05.2017 12:39

"A" team čekal na domácí půdě sedmý celek tabulky Pravonín. Do sestavy se vrátili Martin Prikner a Aleš Černý. Naopak jsme nemohli počítat s Tomášem Vilímkem, Martinem Jonsztou, Danielem Špidrou a Tomášem Rozehnalem. V prvním poločase se dlouho hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí. V naší největší příležitosti se po úniku ocitnul Martin Prikner, ale minul branku. Na druhé straně zaměstnal Víta Oberleitnera v brance dvěma trestnými kopy kapitán hostů. Z prvního trefil břevno, druhý bravurním zákrokem zlikvidoval náš brankář. Nakonec se přeci jen mohli radovat domácí fanoušci po dvou slepených gólech v rozmezí 31. a 33. minuty. Nejprve Aleš Černý chytrou přihrávku poslal do průniku Jakuba Bartíka, který přízemní střelou z vápna překonal brankáře - 1:0. Poté Michal Micka prodloužil míč za obranu na Jakuba Bartíka, který krásně přehodil brankáře - 2:0.

Ve druhém poločase jsme si již hlídali dvoubrankové vedení. Hosté měli sice více ze hry, jejich optický tlak ale k větším šancím nevedl. V největší šanci postupoval ze strany pravonínský záložník sám na brankáře, ale v rozhodující chvíli špatně trefil míč. Na druhé straně jsme se také dostali do několika nebezpečných situací. Gólově však skončila jen ta v 66. minutě, když Lukáš Hlavnička předvedl pěkný průnik po křídle, našel před brankou Michala Micku, který se neukvapil a ze strany propálil brankáře - 3:0. Utkání jsme tedy vyhráli 3:0 a stále se držíme na druhé příčce. Vít Oberleitner si připsal šestý čistý štít v sezóně a již pátý na jaře. V příštím kole nás čeká utkání na půdě Olbramovic. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.