"Áčko" se dočkalo prvního podzimního vítězství

05.11.2017 13:09

"Áčko" před domácím zápasem s Trhovým Štěpánovem nemohlo počítat se zraněnými či nemocnými Tomášem Vilímkem, Martinem Jonsztou, Martinem Priknerem, Tomášem Procházkou, Davidem Hankou, Michalem Mickou a Svatoplukem Řezníčkem. Do branky se po zranění vrátil Radek Hruška. V souboji celků na chvostu tabulky nám začátek vyšel na výbornou. Ve 13. minutě se do úniku dostal Petr Kolář, kterého gólman ještě vychytal, míč se ale odrazil k Jakubovi Bartíkovi, který uklidil balón do odkryté branky – 1:0. O 5 minut později Petr Kolář narýsoval krásný pas za obranu na Jakuba Bartíka, který přehodil brankáře, a bylo to 2:0. Za tohoto stavu si velmi důležitý zákrok připsal brankář Radek Hruška, který vychytal štěpánského kapitána Macha. Na druhé straně se po dobrém napadání Tomáše Rozehnala dostal do úniku výborně hrající Petr Kolář a při kličce brankáři byl faulován. K penaltě se postavil Jakub Bartík a střelou do protipohybu brankáře završil hattrick – 3:0. Minutu před koncem ještě přidal čtvrtý hřebíček do štěpánské rakve Pavel Procházka, který se dobře zorientoval ve vápně a z voleje k tyčce nedal brankáři šanci – 4:0.
Ve druhém poločase už se příliš zajímavý fotbal nehrál. My jsme si v poklidu hlídali náskok a hosté se více než hře věnovali diskuzím s rozhodčím. Pátou branku v utkání pak vstřelil hlavou Tomáš Rozehnal po trestném kopu Luboše Kopeckého – 5:0. Hosté ještě v závěru dohrávali o 10 hráčích, když byl po dvou žlutých kartách vyloučen Kudyn. "Áčko" se tak dočkalo prvního podzimního vítězství a brankář Radek Hruška si připisuje premiérové čisté konto v soběhrdském dresu. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.