"Áčko" porazilo Kondrac z I.B třídy

14.08.2017 12:08

"A" team se podruhé představil v zápase pod vedením nového trenéra Milana Bohaty. Před slušnou diváckou kulisou mu v Soběhrdech byla soupeřem Kondrac hrající I.B třídu. V utkání nám chyběli Radek Hruška, Tomáš Vilímek, Tomáš Rozehnal, Lukáš Hlavnička, Jakub Bartík a Ladislav Kuchta. Začátek utkání patřil hostům, kteří byli aktivnější. My jsme se jim ale postupně začali vyrovnávat a dostali jsme se do několika vynikajících šancí, ve kterých se objevili zejména Pavel Procházka, David Ilčisko a Martin Prikner. Z několika šancí se ujala až dorážka Jaroslava Baky, který zblízka prostřelil brankáře - 1:0. Hosté se dostali k několika střelám ze střední vzdálenosti a jedné velké šanci, když nájezd hostujícího hráče výborně zlikvidoval Pavel Kovář.

Ve druhém poločase jsme navázali na dobrý výkon z první půle. Hosté byli sice více na míči, ale až na některé výjimky jsme je drželi na distanc od naší branky. Naopak jsme na druhé straně několikrát předvedli rychlý přechod do útoku, žádný z brejků jsme ale dotáhnout nedokázali. Ujala se tak až standardní situace, když si na přímý kop Jaroslava Baky naskočil Martin Prikner a umístil míč přesně za zadní tyč. Utkání jsme tedy po dobrém výkonu zaslouženě vyhráli 2:0. Více informací zde. "Áčko" čeká v neděli od 17:00 generálka na hřišti Kunic.