"Áčko" podruhé v sezóně prohrálo

10.04.2017 11:50

"Áčko" čekal v sobotu zápas v Přestavlkách. Před utkáním jsme horko těžko dávali dohromady sestavu. Začátek nestihl Tomáš Procházka a Lukáš Hlavnička a prvních 5 minut jsme tak museli odehrát pouze v 10 hráčích. Poté již naskočil Lukáš Hlavnička do hry. Prvních 20 minut se nám moc nevydařilo. Nejprve domácí po důrazu na našem vápně přízemní střelou otevřeli skóre - 1:0. O 4 minuty později po rohu na zadní tyči skórovali podruhé - 2:0. Herně byl prvním poločas vyrovnaný. My jsme se dostali k několika střelám z dobrých pozic, ale většinou naše střely těsně míjely branku.

Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili řady. Na stopera se postavil Tomáš Procházka, který již stihl dorazit. Brzy však přišla další studená sprcha, když jsme dostali po dorážce z malého vápna třetí branku. Utkání jsme ale nezabalili a rychle jsme snížili. Aleš Černý se nejlépe zorientoval ve skrumáži po dlouhém autu - 3:1. Poté Jakub Bartík vysunul do úniku Michala Micku, který se zasekávačkou ve vápně zbavil obránce a tomu nezbylo nic jiného, než ho faulovat. Gólman sice vystihnul stranu při penaltě, ale na střelu Aleše Černého stejně nedosáhl - 3:2. Dále jsme se tlačili dopředu, ale gól se nám již vstřelit nepodařilo. Domácí mohli také z brejků pojistit vítězství, ale žádná střela již v síti neskončila a tak domácí zvítězili těsně 3:2. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. "Áčko" i přes druhou porážku v sezóně stále figuruje na druhé příčce tabulky. V příštím kole nás čeká v sobotu od 17:00 na domácím hřišti zápas proti Popovicím.