"Áčko" nestačilo na suverénního lídra tabulky

05.06.2017 11:28

"A" team se v neděli představil na hřišti vedoucího týmu soutěže Struhařova. Stále nás trápí početná marodka. K utkání nemohli nastoupit Vít Oberleitner, Jakub Bartík, Tomáš Procházka, Martin Jonszta a Martin Šašek. Do sestavy se vrátil Tomáš Vilímek, který se postavil na pozici stopera. V brance nahradil naší zraněnou jedničku Pavel Kovář. Úvodních 30 minut prvního poločasu jsme byli aktivnější než domácí. Vzadu jsme si počínali bez chyb a kolem vápna soupeře jsme si připravili několik slibných střeleckých příležitostí, ale v koncovce jsme byli hodně nepřesní. A tak přišel trest, když jsme nedokázali odvrátit míč z vápna a rychlá střela skončila u tyčky naší branky - 1:0.

Ve druhém poločase už domácí na hřišti jasně dominovali. Nám se vůbec nedařila kombinace a dostali jsme dva nešťastné góly. Nejprve tečovanou střelu z přímého kopu Pavel Kovář reflexivně vyrazil tak nešťastně, že trefil dobíhajícího hráče soupeře - 2:0. Třetí branka přišla taktéž po tečované střele z vápna, která šla do protipohybu našeho brankáře - 3:0. Domácí už si pak v poklidu pohlídali vítězství. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.