"Áčko" nestačilo na Dolní Kralovice

23.10.2017 10:14

"Áčko" přivítalo na domácí půdě Dolní Kralovice. V prvním poločase jsme byli aktivní a výsledkem bylo břevno po střele Pavla Procházky, dvě nadějné hlavičky Tomáše Rozehnala a tvrdý přímý kop Lukáše Hlavničky. Hosté se dostali do dvou velkých šancí, ale Pavel Kovář v brance nás podržel.
Ve druhém poločase se do vedení dostali hosté. Po zbytečném faulu těsně za vápnem se k přímému kopu postavil kralovický kapitán Hanousek a střelou do šibenice nedal našemu brankáři šanci – 0:1. Tento gól jakoby nás zlomil a naše hra upadla do přetrvávající podzimní křeče. Hosté definitivně rozhodli o osudu utkání brankou na 2:0, když jsme si nepohlídali dlouhý míč za obranu a v důležitém souboji jsme opět vyšli bodově naprázdno. Příští týden zajíždí "áčko" v neděli od 14:30 do Mezna. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.