"Áčko" doma nestačilo na Nespeky B

20.11.2017 13:50

Hosté vtrhnuli do utkání jako velká voda a během prvních 10 minut si vypracovali několik slušných příležitostí. Povedený úvod korunovali krásnou brankou Maršouna, který odražený balón z vápna nekompromisně napálil do šibenice – 0:1. Na druhé straně se do jediné vážnější šance dostal Petr Kolář, ale levačkou přestřelil branku.
V úvodu druhé půle jsme byli aktivnější a vyústila z toho šance Jakuba Bartíka po pěkné „uličce" Petra Koláře. Nespecký brankář byl však včas z branky a nedal našemu útočníkovi moc místa, kam zakončit. Hosté utkání definitivně zlomili hodně šťastným druhým gólem, když Kadeřábek centroval ze strany, míč se mu svezl, přeplachtil našeho brankáře a skončil až v síti – 0:2. Tento gól nám sebral vítr z plachet a na hřišti už existovalo jen jedno mužstvo. Hosté nás ještě dorazili dvěma góly Pohořelého a Maršouna a utkání ovládli v poměru 0:4. Více informací zde.